FVK:n hallitus ja toimihenkilöt

Hallitushallitus@fvk.fi
Kommodori – kommodori@fvk.fi
Aarne Helminen
✆ 040-5007818
aarne.helminen@gmail.com
Varakommodori ja sihteeri – sihteeri@fvk.fi
Petri Paano
✆ 050-3927627
petri.paano@finnair.com
Rahastonhoitaja – rahastonhoitaja@fvk.fi
Tapio Johtimo
✆ 044-0422377
tapio.johtimo@gmail.com
Jäsen
Antti Huotari

antti.huotari@finnair.com
Jäsen
Vesa Varuskivi

vesa.varuskivi@finnair.com
Jäsen
Kari Voutilainen

kvoutilainen@gmail.com
Varajäsen
Mikael Währn

✆ 040-752 9269
wahrnm@gmail.com

Saari-isännätsaari-isannat@fvk.fi

Varainhankinta
Mikael Währn

✆ 040-752 9269
wahrnm@gmail.com

Toiminnantarkastaja
Elina Rantala

elina.rantala@finnair.com

Kulukorvauslomake (pdf) tai Kulukorvauslomake (xls) – lataa, täytä ja toimita rahastonhoitajalle kuittien kera!