FVK:n hallitus ja toimihenkilöt

Hallitushallitus@fvk.fi
Kommodori – kommodori@fvk.fi
Aarne Helminen
✆ 040-5007818
aarne.helminen@gmail.com
Varakommodori ja sihteeri – sihteeri@fvk.fi
Petri Paano
✆ 050-3927627
petri.paano@finnair.com
Rahastonhoitaja – rahastonhoitaja@fvk.fi
Tapio Johtimo
✆ 044-0422377
tapio.johtimo@gmail.com
Jäsen
Jussi Ekman
✆ 040-5015140
jussi.ekman@kolumbus.fi
Jäsen
Vesa Varuskivi

vesa.varuskivi@finnair.com
Jäsen
Kari Voutilainen

kvoutilainen@gmail.com
Varajäsen
Mikael Währn

✆ 040-752 9269
wahrnm@gmail.com

Saari-isännätsaari-isannat@fvk.fi
Seppo Paasio

✆ 040-522 4377
seppo.paasio@gmail.com
Arto Kukkonen

a.o.kukkonen@gmail.com

Varainhankinta
Mikael Währn

✆ 040-752 9269
wahrnm@gmail.com

Toiminnantarkastaja
Elina Rantala

elina.rantala@finnair.com

Kulukorvauslomake (pdf) tai Kulukorvauslomake (xls) – lataa, täytä ja toimita rahastonhoitajalle kuittien kera!